info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد

ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ چهل مقام و باغ موزه هفت تنان و همچنین دفتر خدمات الکترونیکی قضایی، نان نارون، نوین دام پارس، کره کباب ایران ۶۳ و خودپرداز سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز، شهر شیراز، محله گلستان - هفت تنان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هفت تنان، بین هفت تنان 28 و 30 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی گلستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الجواد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیستان
  بلوار نیستان، ابتدای بلوار نیستان
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  بلوار امام رضا، بلوار ربانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
  حافظ، بین 6 حافظ و بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد ندارد.
  neshan logo