info
عکس ایستگاه اتوبوس معزی
category

ایستگاه اتوبوس معزی محله نیستان - سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معزی

ایستگاه اتوبوس معزی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت اهورا دارو، مهمانپذیر ستایش، هایپر فرش لند، املاک مسعودی فر و نان و کباب مرشد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معزی شیراز

ایستگاه اتوبوس معزی شیراز در شهر شیراز، محله نیستان - سعدی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هفت تنان واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس معزی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس معزی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات
  بلوار گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بهداشت
  بلوار نیستان، بین شهید فهندژ و نیستان 16
 • ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی
  بلوار بوستان، بین شهید ناصر نیکو و 5 بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معزی ندارد.
  neshan logo