info
عکس ایستگاه اتوبوس بهداشت
category

ایستگاه اتوبوس بهداشت محله نیستان - سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهداشت

ایستگاه اتوبوس بهداشت (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار نیستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوضخانه آرامگاه سعدی و موزه رادیو شیراز و همچنین باشگاه ورزشی جسم و اندیشه، یوخه پزی گلستان، نانوایی لواش، تیپاکس و ایستگاه اتوبوس بهداشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهداشت شیراز

ایستگاه اتوبوس بهداشت شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله نیستان - سعدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نیستان، بین شهید فهندژ و نیستان 16 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهداشت شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس دلگشا سعد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهداشت شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهداشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان
  بلوار بوستان، 14 بوستان، نارنجستان
 • ایستگاه اتوبوس معزی
  بلوار هفت تنان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهداشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهداشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهداشت ندارد.
  neshan logo