info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات محله کار اندیش، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات (ایستگاه اتوبوس) در محله کار اندیش شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کار اندیش شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ چهل مقام و موزه مشاهیر(درحال ساخت) و همچنین مجموعه غذایی چهل مقام، سه شنبه بازار، بابری عمران فر شیراز، نمایندگی سایپا علیرضا نعمت اللهی سایپا و ایرانا دکور شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله کار اندیش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلستان واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی گلستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه ادبیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معزی
  بلوار هفت تنان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی
  بلوار گلستان، بین میدان گلستان و استاد شهریار
 • ایستگاه اتوبوس کاراندیش
  پیشرو
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  پیشرو، تختی 19، تختی، بین مولی الموحدین و تختی 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات ندارد.
  neshan logo