info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات (شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ چهل مقام و موزه مشاهیر(درحال ساخت) و همچنین مجموعه غذایی چهل مقام، نمایندگی سایپا علیرضا نعمت اللهی سایپا، بانک ملت، ایرانا دکور شیراز و غرفه چای ماسالا شاخص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله کار اندیش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلستان واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه ادبیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معزی
  بلوار هفت تنان
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  هجرت، هجرت 2
 • ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی
  بلوار گلستان، بین میدان گلستان و استاد شهریار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات ندارد.
  neshan logo