info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی

ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلستان و همچنین بستنی کلبه اخوت، هتل آپارتمان رز ریحان، مسجد احمد ابن موسی، نانوایی و شیرینی پزی کافِ نون و بیمه دانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی شیراز، شهر شیراز، محله گلستان - هفت تنان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گلستان، بین میدان گلستان و استاد شهریار می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد احمدابن موسی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی ندارد.
neshan logo