info
عکس ایستگاه اتوبوس تختی
category

ایستگاه اتوبوس تختی محله بهارستان - هجرت، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تختی

ایستگاه اتوبوس تختی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان - هجرت شیراز و خیابان هجرت، فردوسی، تختی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیراز دوچرخه و همچنین هتل ارگ، مسجد اهل سنت رسول اکرم، مسافرخانه سهیل، پاپکو و کافی کوک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تختی شیراز

ایستگاه اتوبوس تختی شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله بهارستان - هجرت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هجرت، فردوسی، تختی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تختی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو وکیل الرعایا است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تختی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تختی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نصیرالملک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 36 و 38
 • ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی
  بلوار کریمخان زند، بلوار زینبیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تختی ندارد.
  neshan logo