info
عکس ایستگاه اتوبوس نصیرالملک
category

ایستگاه اتوبوس نصیرالملک محله شاهچراغ - آستانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نصیرالملک

ایستگاه اتوبوس نصیرالملک (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهچراغ - آستانه شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شاهچراغ - آستانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد نصیرالملک، باغ موزه نارنجستان قوام و بازار حاجی و همچنین هتل راز، سفره خانه سنتی زرنگار، خانه سنتی راز، هتل سنتی گلشن و خانه نصیرالملک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نصیرالملک شیراز

ایستگاه اتوبوس نصیرالملک شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله شاهچراغ - آستانه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 37 و 39 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نصیرالملک شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو وکیل الرعایا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نصیرالملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تختی
  پیشرو، تختی 19، تختی، بین مولی الموحدین و تختی 26
 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به پل ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  زیرگذر زند
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  کریمخان زند، پیروزی، بین پیروزی 1 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نصیرالملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نصیرالملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نصیرالملک ندارد.
  neshan logo