info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر

ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان پل ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ ولی عصر و همچنین پل کابلی ولیعصر، بوستان ولیعصر، مهمانپذیر نارنجستان، اقانتگاه بومگردی سرای همایونی و خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر شیراز

ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله شهرک بهار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پل ولیعصر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاوه
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین 20 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر ندارد.
  neshan logo