info
عکس ایستگاه مترو کاوه
category

ایستگاه مترو کاوه محله شهرک بهار، شیراز

ایستگاه مترو
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه مترو کاوه

ایستگاه مترو کاوه (ایستگاه مترو) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیلم، پمپ گاز CNG، پایانه مسافربری شهید مدرس، دفتر اسناد رسمی ۱۴۶ شیراز و رستوران فست فود و بیرون بر کارن قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده کاوه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو کاوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو کاوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو کاوه ندارد.
neshan logo