info
عکس موزه دفاع مقدس
category

موزه دفاع مقدس محله شهرک بهار، شیراز

موزه
5.0
2 رای

درباره‌ی موزه دفاع مقدس

موزه دفاع مقدس (موزه) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان غدیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه نارنجستان قوام و بازارچه حاجی اصغر و همچنین بازارچه بزرگ میوه و تره بار رهنما، فروشگاه پناهی، فروشگاه کشاورزی فلات قاره، بانک مسکن و شارژ گاز کولر خودرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه دفاع مقدس واقع شده‌اند:

 • موزه فرش پارس
  (5.0)
  لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 24، ساعت، بین لطفعلی خان 26/1 و نارنجستان قوام
 • موزه تاریخ فارس
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 24
 • باغ موزه نارنجستان قوام
  (4.8)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیر شده ی بازیگوش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه دفاع مقدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه دفاع مقدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه دفاع مقدس ندارد.
  neshan logo