info
عکس ایستگاه اتوبوس اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس اسلامی محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسلامی

ایستگاه اتوبوس اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار زینبیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز، کوچه قهر و آشتی ، موزه دفاع مقدس و بازارچه حاجی اصغر و همچنین فروشگاه مرکزی پارس اپال، دروازه قصابخانه ، لاستیک آج، کارواش غدیر و قصابی محمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز

ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله شهرک بهار پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار زینبیه، نرسیده به پل ولیعصر بروید. ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علمداری
  بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه نرجس
  بلوار رازی، بین بلوار دلاوران بسیج و نرجس
 • ایستگاه اتوبوس نصیرالملک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسلامی ندارد.
  neshan logo