info
عکس بازارچه حاجی اصغر
category

بازارچه حاجی اصغر محله دروازه قصاب خانه، شیراز

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازارچه حاجی اصغر

بازارچه حاجی اصغر (بازار و مرکز خرید) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و خیابان آستانه ۱ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز، کوچه قهر و آشتی و موزه دفاع مقدس و همچنین شیرینی سرای قائم، فروشگاه مرکزی پارس اپال، دروازه قصابخانه ، کارگاه CNG تدبیر و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه حاجی اصغر واقع شده‌اند:

 • پاساژ امام رضا
  (5.0)
  لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 41، لطفعلی خان 41/2
 • پاساژ ولی عصر
  (4.0)
  بلوار کریمخان زند، بین بلوار مدرس و تختی 2 ب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hengameh (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه حاجی اصغر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه حاجی اصغر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه حاجی اصغر ندارد.
  neshan logo