info
عکس ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی
category

ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی محله گود عربان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی

ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی (ایستگاه اتوبوس) در محله گود عربان شیراز و بلوار زینبیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله گود عربان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ ولی عصر و همچنین عینک رُزان، بوستان ولیعصر، فالوده بستنی سنتی شیرازی، اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان و کوچه گالری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی شیراز، شهر شیراز، محله گود عربان است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار زینبیه، بین زینبیه 2 و 4 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه سعدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی ندارد.
  neshan logo