info
عکس ایستگاه اتوبوس اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس اسلامی محله دروازه قصاب خانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسلامی

ایستگاه اتوبوس اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و بلوار زینبیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز، کوچه قهر و آشتی و بازارچه حاجی اصغر و همچنین شیرینی سرای قائم، فروشگاه مرکزی پارس اپال، دروازه قصابخانه ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز و کارواش غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز

ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله دروازه قصاب خانه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلامی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4
  بلوار کریمخان زند، بین بلوار مدرس و تختی 2 ب
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  بلوار کریمخان زند
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج)
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسلامی ندارد.
  neshan logo