info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزیستی

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز، دانشگاه فرهنگیان (مرکز آموزش عالی سلمان فارسی)، ساندویجی حسین شاهسوندی، مشاور املاک کمالی و ماشین های اداری کارا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی شیراز

ایستگاه اتوبوس بهزیستی شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله شهرک بهار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهزیستی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فضیلت است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهزیستی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزیستی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سحاب
  بلوار ارتش، بین سحاب و بلوار آیت الله حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی ندارد.
  neshan logo