info
عکس ایستگاه اتوبوس سحاب
category

ایستگاه اتوبوس سحاب محله لاوان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سحاب

ایستگاه اتوبوس سحاب (ایستگاه اتوبوس) در محله لاوان شیراز و بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله لاوان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود تنورک، مقر صاحب الزمان، چهارراه مقر، نانوایی سنگک کریمی و حسینیه 14 معصوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سحاب شیراز

ایستگاه اتوبوس سحاب شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله لاوان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ارتش، بین سحاب و بلوار آیت الله حقیقت قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سحاب شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سحاب شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سحاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی پوریای ولی
  بلوار ارتش، بین صدق گو و میدان 12 فروردین
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا
  بلوار الزهرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سحاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سحاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سحاب ندارد.
  neshan logo