info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا

ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان زینبیه شیراز و همچنین ساندویچی کاکوویچ، دانشگاه فرهنگیان (مرکز آموزش عالی سلمان فارسی)، حسینیه صاحب الزمان، کلانتری 21 کوی الزهرا و فروشگاه آش خاتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا شیراز

ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله شهرک بهار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار الزهرا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو کاوه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری کوی زهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر
  بلوار مدرس، عصر
 • ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی
  بلوار مدرس، عصر
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور
  بلوار ارتش، بین غیور و پیمان
 • ایستگاه اتوبوس سحاب
  بلوار ارتش، بین سحاب و بلوار آیت الله حقیقت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا ندارد.
  neshan logo