info
عکس ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی

ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان عصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی علوی، موزه دفاع مقدس و پاساژ ولی عصر و همچنین پل کابلی ولیعصر، گل فروشی مارال، بازارچه بزرگ میوه و تره بار رهنما، شیرینی سرای بهاران و کله پزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی شیراز

ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله شهرک بهار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مدرس، عصر می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عصر جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 18 و خیابان نرجس
 • ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه
  شهدای اصناف
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا
  بلوار الزهرا
 • ایستگاه اتوبوس کار اندیش
  بلوار سلمان فارسی، بین سفر و ساحلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی ندارد.
  neshan logo