info
عکس ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه
category

ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه محله کاوه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه

ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه شیراز و خیابان شهدای اصناف واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی معاینه فنی خودرو، سازمان نظام وظیفه عمومی شیراز، بیرون بر مولوی، پارکینگ عمومی حوزه نظام وظیفه و پیرایش باربرلند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه شیراز، شهر شیراز، محله کاوه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهدای اصناف بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو فضیلت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حوزه نظام وظیفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی
  بلوار مدرس، عصر
 • ایستگاه اتوبوس کانادا
  بلوار ابونصر غربی، بین دلجو و نصر 24
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر
  بلوار مدرس، عصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه ندارد.
  neshan logo