info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان محله رازی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله رازی شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رازی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان زینبیه شیراز و همچنین ساندویچی کاکوویچ، دانشگاه فرهنگیان (مرکز آموزش عالی سلمان فارسی)، حسینیه صاحب الزمان، کلانتری 21 کوی الزهرا و فروشگاه آش خاتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان شیراز

در شهر شیراز، محله رازی ، ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا، بین الزهرا 18 و نرجس می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو کاوه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی
  بلوار مدرس، عصر
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور
  بلوار ارتش، بین غیور و پیمان
 • ایستگاه اتوبوس سحاب
  بلوار ارتش، بین سحاب و بلوار آیت الله حقیقت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo