info
عکس ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور
category

ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور محله شیشه گری - مقر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور

ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیرون بر نارون، دبستان ماهر، شیرینی باباطاهر، لبنیات علی دوغی و تامین اجتماعی کارگزاری شعبه 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور شیراز

ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ارتش، بین غیور و پیمان است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازارچه غیور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  بلوار رحمت شرقی، بلوار نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری کوی زهرا
  بلوار الزهرا
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه صاحب الزمان
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 18 و نرجس
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شهید ظریف
  بلوار رحمت شرقی، شاهزاده بیگم
 • ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور ندارد.
  neshan logo