info
عکس شیرینی سرای بهاران
category

شیرینی سرای بهاران محله شهرک بهار، شیراز

شیرینی‌سرا
5.0
1 رای

درباره‌ی شیرینی سرای بهاران

شیرینی سرای بهاران (شیرینی‌سرا) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. این قنادی یکی از چهار شیرینی‌سرا در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی علوی، موزه دفاع مقدس و پاساژ ولی عصر و همچنین کبابی رجایی، کارواش جهانشاهی، کله پزی ، بیرون بر ناب و نان سنگک ولیعصر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این قنادی به ایستگاه مترو کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی سرای بهاران واقع شده‌اند:

 • شیرینی کریم خان
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، بین کریمخان زند 6 و 10
 • نان شیرینی و یوخه پزی خوشه طلایی
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 20 و 23
 • نان یوخه سرو
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، شیخ روزبهان
 • شیرینی سرا
  (5.0)
  بلوار مدرس
 • شیرینی سرای لطفعلی خان
  (4.7)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 18 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ممد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی سرای بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی سرای بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی سرای بهاران ندارد.
  neshan logo