info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج)
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) محله کاوه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج)

ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه شیراز و بلوار مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی علوی، موزه دفاع مقدس و پاساژ ولی عصر و همچنین فست فود لاویا برگر، کارواش جهانشاهی، اداره اماکن و گذرنامه، گل فروشی مارال و بیرون بر ناب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) شیراز است که در محله کاوه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مدرس بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر(عج) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  بلوار مولوی، بعد از میدان مولوی
 • ایستگاه اتوبوس زینت الملوک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27
 • ایستگاه اتوبوس حوزه نظام وظیفه
  شهدای اصناف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج) ندارد.
  neshan logo