info
عکس ایستگاه اتوبوس زینت الملوک
category

ایستگاه اتوبوس زینت الملوک محله دروازه قصاب خانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زینت الملوک

ایستگاه اتوبوس زینت الملوک (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد نصیرالملک، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ امام رضا و همچنین اقامتگاه بومگردی سووشون، خانه زینت الملک قوامی، رستوران هوران نارنجستان، آرامگاه شیخ روزبهان فسایی و کوچه گالری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زینت الملوک شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس زینت الملوک شیراز، شهر شیراز، محله مصدق است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس زینت الملوک شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زینت الملوک شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زینت الملوک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
  بلوار سیبویه، بین آزادی و سیبویه چهارم
 • ایستگاه اتوبوس کاراندیش
  پیشرو
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی
  پل ولیعصر، نرسیده به سلمان فارسی
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج)
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زینت الملوک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زینت الملوک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زینت الملوک ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo