info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی محله کاوه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی

ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه شیراز و خیابان پل ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی علوی و پاساژ ولی عصر و همچنین فست فود لاویا برگر، کارواش جهانشاهی، مجموعه پذیرایی ارم، بیرون بر ناب و کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی شیراز

ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله کاوه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پل ولیعصر، نرسیده به سلمان فارسی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه شهید رضایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  بلوار مولوی، بعد از میدان مولوی
 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به پل ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس زینت الملوک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27
 • ایستگاه اتوبوس کاوه
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید رضایی ندارد.
  neshan logo