عکس خیابان لطفعلی خان زند شیراز
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان فارس شیراز قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 58 و 60
category

خیابان لطفعلی خان زند شیراز

خیابانی در شیراز

خیابان لطفعلی خان زند در منطقه 8 شیراز واقع شده‌است و از محله‌های فلسطین، بیست متری سینما سعدی، سینما سعدی، شاهچراغ - آستانه، لب آب، شهرک بهار، دروازه قصاب خانه، مصدق، گود عربان - درب شیخ، گود عربان - درب شیخ، سیاه سنگ، زند و شهرداری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آزادی، پل باغ صفا و کنارگذر باغ صفا قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان لطفعلی خان زند می‌توان به باغ موزه نارنجستان قوام، خانه زینت الملک قوامی و سینما شیراز اشاره کرد. در اطراف خیابان لطفعلی خان زند 12 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان لطفعلی خان زند شیراز را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان لطفعلی خان زند نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان لطفعلی خان زند را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...