info
عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی (محله لب آب، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طالقانی

ایستگاه اتوبوس طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، عمارت کلاه فرنگی، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین رستوران سنتی کته ماس، هتل وکیل، پارکینگ طبقاتی طالقانی، مسافرخانه تنگستان و مجتمع تجاری اسلامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی شیراز

ایستگاه اتوبوس طالقانی شیراز در شهر شیراز، محله شاهچراغ - آستانه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 51 و 53 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس طالقانی شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زندیه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ارگ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیرات
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 76 و 78
 • ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر
  هجرت، فردوسی، تختی
 • ایستگاه اتوبوس پل حر
  هجرت، فردوسی، بین فردوسی 13 و حر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت
  هجرت، بین فردوسی و هجرت 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی ندارد.
  neshan logo