info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی محله لب آب، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی

ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت کلاه فرنگی، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین هتل وکیل، مسافرخانه تنگستان، رستوران سنتی کته ماس، پاساژ داش آکل و وکیل احمدرضا کی پور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی شیراز است که در محله شاهچراغ - آستانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 55 و 57 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی
  قاآنی شمالی، بین قاآنی 2 و مشیر
 • ایستگاه اتوبوس خیرات
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت
  بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس پل حر
  هجرت، فردوسی، بین فردوسی 13 و حر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی ندارد.
  neshan logo