info
عکس ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی
category

ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی محله سنگ سیاه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی

ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگ سیاه شیراز و خیابان قاآنی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سنگ سیاه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سوانح سوختگی قطب الدین، خانه سعادت، کافه موزه موسیقی دلشدگان و مرکز تجاری و تفریحی مشیر و همچنین بقعه سید تاج الدین غریب، بازار ماهی دروازه کازرون، بازارچه میوه و سبزی جات دروازه کازرون ، داروخانه دکتر جلوداری و تجهیزات شبکه عصر جدید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی شیراز

ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی شیراز در شهر شیراز، محله سنگ سیاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قاآنی شمالی، بین قاآنی 2 و مشیر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قاآنی شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شوشتری
  انقلاب اسلامی، بین وصال 5 و انقلاب اسلامی 29
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 55 و 57
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهار
  انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی 41، بهار 13
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه گمرک
  انقلاب اسلامی، بین مشیر و انقلاب اسلامی 12
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه1
  فخرآباد غربی، بهار، بین بهار 11 و 13/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی ندارد.
  neshan logo