info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب (محله لب آب، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و بلوار دستغیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، خانه سعادت، موزه پارس (باغ نظر) و بازار مسگرها و همچنین رستوران سنتی کته ماس، خانه تاریخی منطقی نژاد (موزه موسیقی)، هتل سنتی درباری، مسجد تاریخی نو و مسافرخانه تنگستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب شیراز

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله شاهچراغ - آستانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، بین بازار زرگرها و لطفعلی خان زند واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو زندیه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارگ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید دستغیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارگر
  بلوار سیبویه، کارگر، بین گلکوه و کارگر 34
 • ایستگاه اتوبوس دروازه کازرون
  فخرآباد شرقی، قاآنی شمالی، بین قاآنی 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی
  بلوار سیبویه، قاآنی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین 20 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید دستغیب ندارد.
  location استان فارس، شیراز، کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، بین بازار زرگرها و لطفعلی خان زند
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo