info
عکس ایستگاه اتوبوس علمداری
category

ایستگاه اتوبوس علمداری محله شیشه گری - مقر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علمداری

ایستگاه اتوبوس علمداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و بلوار دلاوران بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی نرجس، شهرداری منطقه 2 شیراز و اداره کل بازرسی شهرداری شیراز، استخر نرجس شیراز، اتوسرویس و دفتر پیشخوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علمداری شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس علمداری شیراز، شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 24 و 26 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس علمداری شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس علمداری شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده علمداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3
 • ایستگاه اتوبوس جنت 2
  بلوار ارتش، شهدای شیشه گری، بین جنت 2 و 9
 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم
  بلوار دلاوران بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علمداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علمداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علمداری ندارد.
  neshan logo