info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم
category

ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم محله قلعه شاهزاده بیگم، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم

ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم (ایستگاه اتوبوس) در محله قلعه شاهزاده بیگم شیراز و بلوار دلاوران بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قلعه شاهزاده بیگم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود تنورک، حسینیه 14 معصوم، آموزشگاه رانندگی زاگرس، تعمیرگاه منوچهر و ایستگاه اتوبوس خیابان لاوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم شیراز

ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم شیراز در شهر شیراز، محله قلعه شاهزاده بیگم و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دلاوران بسیج قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس تاکسی تلفنی درنا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهزاده بیگم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک مروارید
  بلوار دلاوران بسیج، بین 25 و دلاوران بسیج 28
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان
  بلوار ارتش، بین پیمان و صدق گو
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه شاهزاده بیگم
  بلوار رحمت شرقی، شاهزاده بیگم
 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم 5
  بلوار رحمت شرقی، شاهزاده بیگم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم ندارد.
  neshan logo