info
عکس ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان
category

ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان محله شیشه گری - مقر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان

ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعاونی مصرف فرهنگیان، لوازم ساختمانی کرمی، پژوهش سرا دکتر خدادوست شیراز، دبستان ماهر و مجموعه ورزشی پوریای ولی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان شیراز

در شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر ، ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ارتش، بین پیمان و صدق گو بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازارچه پیمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  بلوار ارتش، صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  بلوار نواب صفوی، بین نواب صفوی 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم
  بلوار دلاوران بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان ندارد.
  neshan logo