info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک مروارید
category

ایستگاه اتوبوس پارک مروارید محله شیشه گری - مقر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک مروارید

ایستگاه اتوبوس پارک مروارید (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و بلوار دلاوران بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان زینبیه شیراز و همچنین تشریفات مجالس میلاد، فروشگاه لوازم بسته بندی و سلفون پیمان، شهرداری منطقه 2 شیراز و اداره کل بازرسی شهرداری شیراز، تالار معلم و اتوسرویس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مروارید شیراز

ایستگاه اتوبوس پارک مروارید شیراز در شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دلاوران بسیج، بین 25 و دلاوران بسیج 28 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک مروارید شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم
  بلوار دلاوران بسیج
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک مروارید ندارد.
  neshan logo