info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان محله گود خزینه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله گود خزینه شیراز و بلوار هجرت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر حسینی و مجتمع فردوسی و همچنین خانه پالاز شیراز، نانوایی لواش، درمانگاه فرهنگیان شیراز، خودپرداز بانک انصار و شیرینی تشریفات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان شیراز

ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان شیراز در شهر شیراز، محله گود خزینه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هجرت، بین ساحلی و هجرت 10 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس ارگ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  کریمخان زند، پیروزی، بین پیروزی 1 و 8
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار قدس، بین قدس 16 و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه زند
  بلوار کریمخان زند
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
  حافظ، بین 6 حافظ و بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان ندارد.
  neshan logo