info
عکس پارکینگ عمومی پارک آزادی
category

پارکینگ عمومی پارک آزادی محله میدان گاز، شیراز

پارکینگ
3.0
6 رای

درباره‌ی پارکینگ عمومی پارک آزادی

پارکینگ عمومی پارک آزادی (پارکینگ) در محله میدان گاز شیراز و بلوار آزادی، سمیه واقع شده است. این مکان یکی از شش پارکینگ در محله میدان گاز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان علی اصغر (ع) و بازار انقلاب و همچنین اداره کل کار و امور اجتماعی استان فارس، فست فود کاندید، تالار آزادی، پارکینگ پارک آزادی (هیوا) و آقای خاص قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ عمومی پارک آزادی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ عمومی
  هجرت، هجرت 11
 • پارکینگ فردوسی
  هجرت، هجرت 11، داوری، بین داوری 1 و سعدی
 • پارکینگ عمومی بابا کوهی
  بلوار آزادی، بابا کوهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط talebzade (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ عمومی پارک آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ عمومی پارک آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ عمومی پارک آزادی ندارد.
  neshan logo