info
عکس پارکینگ عمومی باباکوهی
category

پارکینگ عمومی باباکوهی محله اطلسی، شیراز

درباره‌ی پارکینگ عمومی باباکوهی

پارکینگ عمومی باباکوهی (پارکینگ) در محله اطلسی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، حق نگهدار، جاده باباکوهی واقع شده است. این مکان یکی از سه پارکینگ در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کابین، قلعه کریمخانی، خانه مسافر عابدپور و ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ عمومی باباکوهی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  بلوار ربانی
 • پارکینگ مجموعه سبوی عشق
  (5.0)
  بلوار قدس
 • پارکینگ پارک آزادی (هیوا)
  (4.0)
  سمیه، بین سمیه 2 و 4
 • پارکینگ عمومی پارک آزادی
  (3.0)
  بلوار آزادی، سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط faezeh (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ عمومی باباکوهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ عمومی باباکوهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ عمومی باباکوهی ندارد.
  neshan logo