info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری محله جمهوری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری

ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کته و کاسه کباب آناجان، کله پزی زبون دراز، سوپر مارکت آلفا، کلانتری 34 جام جم و نان سنگکی سنتی ابریشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز

ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله جمهوری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی تورج را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  جهاد سازندگی، جهاد سازندگی 5، جمهوری اسلامی26
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار آزادی، بین آزادی 16 و سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری ندارد.
  neshan logo