info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری محله جمهوری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری

ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت آلفا، کله پزی زبون دراز، کلانتری 34 جام جم، نان سنگکی سنتی ابریشمی و رستوران و بیرون بر کته و کاسه کباب آناجان (شعبه ۱) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز

ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله جمهوری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی تورج را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 26، بین جمهوری اسلامی 24 و جهاد سازندگی
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 7، بین جمهوری اسلامی 5 و 9
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار قدس، بین قدس 16 و سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری ندارد.
  neshan logo