info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
category

ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا محله اطلسی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا

ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله اطلسی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران بغچه، هتل آپارتمان دانیال، مسجد الزهرا (س)، خشکشوئی جمهوری و خانه مسافر جام جم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز

ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله باباکوهی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجدفاطمه زهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار آزادی، حر
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا ندارد.
  neshan logo