info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
category

ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا محله باباکوهی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا

ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله باباکوهی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 7، بین جمهوری اسلامی 5 و 9 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باباکوهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران بغچه، هتل آپارتمان دانیال، مسجد الزهرا (س)، خشکشوئی جمهوری و آرایشگاه مردانه باکویه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز

ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله باباکوهی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 7، بین جمهوری اسلامی 5 و 9 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجدفاطمه زهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار قدس، حر
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس ابریشمی
  ابریشمی، تقاطع ابریشمی 6
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار قدس، بین قدس 16 و سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 7، بین جمهوری اسلامی 5 و 9
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo