info
عکس خشکشوئی جمهوری
category

خشکشوئی جمهوری محله اطلسی، شیراز

درباره‌ی خشکشوئی جمهوری

خشکشوئی جمهوری (خشکشویی) در محله اطلسی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل آپارتمان دانیال، مسجد الزهرا (س)، داروخانه جالینوس، خانه مسافر عابدپور و آرایشگاه مردانه باکویه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از خشکشویی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر خشکشویی‌های که در محدوده خشکشوئی جمهوری واقع شده‌اند:

 • خشکشوئی اطلس
  بلوار آزادی، بین شهید فروغی و آزادی 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارجمند (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خشکشوئی جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خشکشوئی جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خشکشوئی جمهوری ندارد.
  neshan logo