info
عکس ایستگاه اتوبوس باباکوهی
category

ایستگاه اتوبوس باباکوهی محله میدان گاز، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باباکوهی

ایستگاه اتوبوس باباکوهی (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان گاز شیراز و بلوار قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان گاز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بهشت و همچنین فروشگاه درگاه، اطلس موبایل زبرجد، شاورما دمشق، دخترانه شهید تیمور فروغی و شیرینی، لبنیات و نان سنتی آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باباکوهی شیراز

در شهر شیراز، محله میدان گاز ، ایستگاه اتوبوس باباکوهی شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار قدس، بین کوی سازمانی شهید کسایی و بابا کوهی بروید. ایستگاه اتوبوس باباکوهی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باباکوهی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باباکوهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 16 و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس شهید عمادی
  بلوار چهل مقام، شهید عمادی، بین 4 و 6 شهید عمادی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت
  بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باباکوهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باباکوهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باباکوهی ندارد.
  neshan logo