info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی محله بهارستان - هجرت، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی

ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان - هجرت شیراز و خیابان سعدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت کلاه فرنگی، موزه پارس (باغ نظر) و راما و همچنین آژانس مسافرتی پارس مسافر، هتل شیرازیس، خیمه سرای بزرگ باران، شهرداری مرکزی شیراز و صرافی زند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی شیراز

ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی شیراز در شهر شیراز، محله بهارستان - هجرت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کریمخان زند، سعدی، بین ایزدی و پارک هتل 2 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سعدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان زند 42 و 44
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان زند 19 و 20
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  پیشرو، تختی 19، تختی، بین مولی الموحدین و تختی 26
 • ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی ندارد.
  neshan logo