info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی (محله بهارستان - هجرت، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی در محله بهارستان - هجرت شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان - هجرت شیراز و خیابان سعدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ارگ کریم خان زند، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین هتل پارک شیراز، آژانس مسافرتی پارس مسافر، مهمانپذیر آرامش، صرافی زند و شهرداری شیراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی

ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی در شهر شیراز، محله بهارستان - هجرت و خیابان سعدی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کریمخان زند، سعدی، بین ایزدی و هتل پارک واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سعدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  بلوار کریمخان زند، بین زند 42 و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین 20 و 18
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  تختی، بین تختي 22 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی ندارد.
  location استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، سعدی، بین ایزدی و هتل پارک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo