عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین (محله فردوسی، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، بین زند 42 و مهدیه

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین در محله فردوسی شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین و پاساژ شهر شب و همچنین آکارا، دفتر امام جمعه، کتابفروشی مطهری، رستوران یکسان سازی و میدان امام حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، بین زند 42 و مهدیه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی
  بلوار کریمخان زند، سعدی، بین ایزدی و هتل پارک
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین 63 و 68
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه زند
  بلوار کریمخان زند، بین سعدی و رودکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین ندارد.
  neshan logo