info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر محله سیاه سنگ، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر

ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر (ایستگاه اتوبوس) در محله سیاه سنگ شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیاه سنگ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین موبایل داریوشی، پاساژ کازرونی ها، شرکت بازرگانی نریمان پرشیا، فروشگاه اینترنتی حجره ما و نمایندگی سپاهان باطری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر شیراز، شهر شیراز، محله سنگ سیاه است. این ایستگاه اتوبوس در قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 63 و 68 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه مشیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه کازرون
  بلوار سیبویه، قاآنی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس حضرتی
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه 15خرداد
  قصرالدشت، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 82 و 84
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر ندارد.
  neshan logo