info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر (محله سیاه سنگ، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر در محله سیاه سنگ شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر (ایستگاه اتوبوس) در محله سیاه سنگ شیراز و خیابان قاآنی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیاه سنگ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه سعادت، خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین کنکاش الکترونیک فارس، پزندگی باستان، مهمانپذیر بنفشه، بازار کویتیها و مرغ فروشی گلستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر است که در محله سیاه سنگ خیابان قاآنی شمالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قاآنی شمالی، بین کوچه 18 قاآنی و 16 است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو زندیه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مشیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معدل
  انقلاب اسلامی، بین معدل و 4 انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس حضرتی
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه 15 خرداد
  قصرالدشت، لطفعلی خان زند، بین 83 و 81
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  بلوار کریمخان زند، نرسیده به خیابان خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر ندارد.
  neshan logo