info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید معزی
category

ایستگاه اتوبوس شهید معزی شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید معزی

ایستگاه اتوبوس شهید معزی (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس، نان سنگک، گل فروشی شقایق، بابا آش و داروخانه دکتر یوسفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید معزی شیراز

ایستگاه اتوبوس شهید معزی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله کار اندیش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلستان، بین بلوار سماء و گلستان 5 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید معزی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی گلستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید معزی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید معزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان
  بلوار بوستان، نرسیده به میدان بوستان
 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه
  بلوار هفت تنان
 • ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی
  بلوار مولوی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
  بلوار گلستان، بین بلوار چهل مقام و بلوار آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید معزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید معزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید معزی ندارد.
  neshan logo