info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه محله گود خزینه، شیراز

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه (ایستگاه اتوبوس) در محله گود خزینه شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب، باغ جهان نما، عمارت کوشک و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین داروخانه دکتر قانونی، باغ ملی شیراز، حلواپزی و سوغات سرای گل سرخ، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و سینما فرهنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز است که در محله گود خزینه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار گلستان، بین بلوار چهل مقام و حافظ بروید. ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی گلستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه حافظیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قانعی
  بلوار هفت تنان، بین قانعی و هفت تنان 24
 • ایستگاه اتوبوس بابا کوهی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 6، بین جمهوری اسلامی 4 الف و جمهوری اسلامی 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید معزی
  بلوار گلستان، بین بلوار سماء و گلستان 5
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  بلوار امام رضا، بلوار ربانی
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  پیشرو، تختی 19، تختی، بین مولی الموحدین و تختی 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه ندارد.
  neshan logo