info
عکس بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت)
category

بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) محله اطلسی، شیراز

بازار و مرکز خرید
2.8
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت)

بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) (بازار و مرکز خرید) در محله اطلسی شیراز و کوچه ۱۰ حافظ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما و عمارت کوشک و همچنین خانه استیک دلا، پمپ بنزین جهان نما، پیتزا راما، کافه جهان نما و اردوگاه شهید ربانی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) واقع شده‌اند:

 • بازارچه بهشت
  (5.0)
  بلوار آزادی، بین آزادی 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) ندارد.
  neshan logo