info
عکس ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی
category

ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی محله جهانگردی - پیرنیا، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی

ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز و بلوار مولوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و پلی کلینیک شهید رضایی و همچنین نگین خودرو، نمایندگی ایران خودرو تسلیم، مجتمع تجاری سلمان فارسی، نمایندگی مرکزی سایپا حریت و ارتباطات مولتی نت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی شیراز

ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله جهانگردی - پیرنیا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مولوی، بین بلوار سلمان فارسی و ساحلی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل سلمان فارسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید معزی
  بلوار گلستان، بین بلوار سماء و گلستان 5
 • ایستگاه اتوبوس کاوه
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل سلمان فارسی ندارد.
  neshan logo