info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان محله کلبه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان

ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان (ایستگاه اتوبوس) در محله کلبه شیراز و بلوار بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله کلبه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه رادیو شیراز و مرکز خرید گلستان و همچنین گل قطره، کلانتری 19 بوستان، باربری کالا رسان، پیتزا - ساندویچ تک ستاره و فراورده های نفتی آترود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان شیراز

ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان شیراز در شهر شیراز، محله کلبه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بوستان، نرسیده به میدان بوستان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس دلگشا سعد قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری 19 بوستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید معزی
  بلوار گلستان، بین بلوار سماء و گلستان 5
 • ایستگاه اتوبوس بهداشت
  بلوار نیستان، بین شهید فهندژ و نیستان 16
 • ایستگاه اتوبوس کانادا
  بلوار ابونصر غربی، بین دلجو و نصر 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان ندارد.
  neshan logo